Kiviluksist

AS Kiviluks on eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis on asutatud 1997.a. Ettevõte on alguse saanud ideest, väärtustada kodumaist mineraalset materjali nende ümbertöötlemisega ja saada sellel alal vabariigi suuremaks ja efektiivsemaks ettevõtteks. Olime esimesi ettevõtteid, kes omas Baltikumis mobiilset mineraalide purustamis- ja sõelumistehnikat. Tänaseks on meil seljataga mitmeid aastaid kogemusi mineraalide ümbertöötlemises, killustiku tootmises ja karjääride haldamises.

Kasutame keskkonna- ja inimsõbralikku kaasaegset kivipurustus- ja sõelumistehnoloogiat. Selle kinnituseks omame toodetavate materjalide kohta sertifikaate mis kinnitavad, et meie toodang vastab kehtestatud standarditele. Kivipurustamiseks ja sõelumiseks kasutame maailma mainekamate ettevõtete toodangut: Terex-Pegson, Parker ning kaeve- ja ladustamistöödeks Komatsu, Case, JCB, Volvo ja Caterpillar tehnikat. Kõrgekvaliteediline ja vastupidav tehnika ning kogemustega töötajad on heaks aluseks efektiivsele tootmisprotsessile.
Suudame toota kruusast, paekivist ja inertsetest ehitusjäätmetest kliendile vajalikke materjalifraktsioone.
Samuti võimaldab meie tehnika erinevaid materjale sõeluda ( sõelutud muld, sõelutud kruus). Seoses haljastusettevõtete nõudlusega oleme alates 2006.a. turule tulnud ka dekoratiivkivimitega (graniitkivimid, pestud kruusakivimid jne).
Väikeettevõtte paindlikkus võimaldab meil vastu tulla klientide soovidele.

Peamised tegevusalad:

Karjääride haldamine
Ehitusmaterjalide tootmine mineraalsetest materjalidest
Inertsete ehitusjäätmete käitlemine ja töötlemine tellijale sobivas kohas
Kivipurustus- ja sõelumistehnika rent
Ekskavaatorite ja frontaallaadurite rent
Lammutustehnika rent
Teede-ja platside ehitus
Ehitus- ja lammutustööd
Dekoratiivkivimite tootmine ja müük

KIK TOETUSE INFO

Vaata KIK toetuse infot siit

Aastal 2019.a. oleme saanud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuselt  „Tööstuse digitaliseerimise ja automatiseerimise toetust“

EASi TOETUSE INFO

Vaata EASi toetuse infot siit

Projekti nimetus: KIVILUKSI DIGIDIAGNOSTIKA EU53170