Kontaktandmed

AS Kiviluks
Betooni 26, Tallinn 11415
Tel +372 606 61 96
Kontor avatud E-R 8:00-16:00
e-mail kiviluks@kiviluks.ee
e-arved: arved@kiviluks.ee

Enn Kikas

Juhataja
GSM: +372 501 75 69
enn@kiviluks.ee

Marko Kikas

Juhataja asetäitja Tehnika alal
GSM: +372 505 87 22
marko@kiviluks.ee

Aigar Lainet

Juhataja asetäitja Tootmise alal / Kvaliteedijuht
GSM: +372 565 52 00
aigar@kiviluks.ee

Kätlin Lainet

Pearaamatupidaja
GSM: +372 606 61 96
katlin@kiviluks.ee

Kalev Tisler

Mäe-ja teehoiutööde vastutav spetsialist / Projektijuht
GSM: +372 523 11 70
kalev@kiviluks.ee

Heidi Peramets

Personalijuht-raamatupidaja
GSM: +372 606 61 96
heidi@kiviluks.ee

Carl Vaher

Objektijuht
GSM: +372 586 27 387
carl@kiviluks.ee

Rando Lõhmus

Projektijuht
GSM: + 372 534 14 664
rando@kiviluks.ee