Tarva karjäär

Meile väljastatud Tootmisohje sertifikaat "Tarva Karjäär"

Hinnakiri alates 01.01.2017.a.
TARVA KARJÄÄR (PÄRNUMAA, KOONGA VALD) IV KLASSI KILLUSTIK (Kivikandur OÜ) 

Nimetus / fraktsioonHindKm 20%Hind
Paekillustik fr. 32-6410,202,0412,23
Paekillustik fr. 16-3210,202,0412,23
Paekillustik fr. 8-1610,202,0412,23
Paekillustik fr. 4-1610,202,0412,23
Paekillustik fr. 4-810,202,0412,23
Paesõelmed fr. 0-42,350,472,82
Purustatud moreen fr. 0-326,961,398,35
Purustatud moreen fr. 0-166,961,398,35

Hindade kohta lisainformatsiooni edastab Raimo Toomsalu tel 51 48 125 (e-mail: raimo@kiirkandur.ee) ja tel 52 38 713