Meile väljastatud Tootmisohje sertifikaat "Vahelaane Karjäär"


Hinnakiri alates 01.01.2017.a.
VAHELAANE KARJÄÄRIS (VETLAS, ANIJA VALD) III KLASSI KILLUSTIK

Nimetus / fraktsioonHind/ tKM 20%Kokku
Looduslik kruus4,390,875,26
Purustatud kruus (katend) fr. 0-326,391,277,66
Ridakillustik (alus) fr. 0-327,921,589,50
Purustatud kruus (katend) fr. 0-166,391,277,66
Kruusa sõelmed fr. 0-45,041,006,04
Kruusa sõelmed fr. 0-85,361,076,43
Sõelutud kruus fr. 0-204,390,875,26
Kruuskillustik fr. 32-648,961,7910,75
Kruuskillustik fr. 16-328,961,7910,75
Kruuskillustik (pind) fr. 8-1212,682,5315,21
Kruuskillustik (pind) fr. 8-1612,682,5315,21

Karjääri hindade kohta lisainformatsiooni edastab Kalev Tisler tel 52 31 170