Seli karjäär

Meile väljastatud Tootmisohje sertifikaat "Seli Karjäär"
Hinnakiri alates 01.02.2020.a.
NB! Müüme materjale ilma transpordita!

SELI KARJÄÄRIS (JÜRI, RAE VALD) III KLASSI KILLUSTIK 

Nimetus / fraktsioonHind/ tKM 20%Kokku
Purustatud kruus fr. 0-706,391,277,66
Purustatud kruus fr. 0-31,56,391,277,66
Purustatud kruus fr. 0-166,391,277,66
Kruusa sõelmed fr. 0-45,041,006,04
Kruusa sõelmed fr. 0-85,361,076,43
Sõelutud kruus fr. 0-204,390,875,26
Kruuskillustik fr. 16-328,701,7410,44
Kruuskillustik fr. 4-1610,502,1012,60
Kruuskillustik fr. 8-1610,502,1012,60
Sõelutud muld6,001,207,20
Pestud kruusakivi fr 16-325,501,106,60
Gabioon (maakivi) fr.60-15023,004,6027,60
Gabioon (maakivi) fr.80-20024,004,8028,80
Pestud kruusakivi fr. 4-16 5,50 1,10 6,60

Karjääri hindade kohta lisainformatsiooni edastab Kalev Tisler tel 52 31 170